Hakkımızda

Hakkımızda

 

KUM-MEZE-90’LAR

Veranda Alaçatı; 2015 yılında Pera’da başlayan yolculuğuna “yeni nesil meyhane” konseptinin mimarlarından Veranda’nın yaz aylarında hizmet veren ikinci evi.

Alaçatı’nın en güzel deniz ve sahillerinden birini sunan Çark Plajı’na konumlanan Alaçatı Beach Resort içinde yer alan Veranda Alaçatı’da günler huzurlu bir plaj buluşması, geceler ise keyifli bir meyhane akşamı olarak yaşanıyor.

Gün içinde 10:00 -18:00 saatleri arası sunulan sade ama iddialı plaj menüsünde hafif ve lezzetli seçeneklerin yanı sıra taze malzemelerle hazılanan ferah içecekler de öne çıkıyor.

Akşamları servis edilen meyhane menüzünde ise Veranda Pera’nın imzalı lezzetlerinin yanında Alaçatı’ya özgü, ‘otlu’ tarifler de barındıran ve Midyeli Yaprak Sarma, Avokadolu Karides gibi tatlar ile damak ve hafızalarda yer eden Veranda Alaçatı; denize nazır nitelikli bir gastronomi deneyimini, eşi başka yerde bulunmayan bir eğlence anlayışı ile birleştiriyor.

Sofrada leziz tabaklar, fonda Veranda’nın gece ilerledikçe karşı kıyılarda yankılanan 90’lar Türkçe pop klasikleri ağırlıklı meşhur seçkisi, masalardan kumlara uzanan danslar, önümüzde Ege’nin engin suları ve üstümüzde yıldızlara karışan renkli ışıklar ile kapılarını ilk kez açıldığı 2017’ye damga vurarak başlayan hikaye; 2018 yılının ardından 2019 yılında da kaldığı yerden devam ediyor.

Güncellenen menüsü ve artırılan masa kapasitesi ile bu yaz daha da fazla kişinin tatil anılarını unutulmaz kılacak olan Veranda Alaçatı’da gündüzü ayrı gecesi ayrı güzel #kumdarakı eğlencesi sizleri de çağırıyor.