Hakkımızda

Hakkımızda

 

VERANDA ALAÇATI

Veranda Alaçatı; 2015 yılında Pera’da başlayan yolculuğuyla “yeni nesil meyhane” konseptinin mimarlarından Veranda’nın yaz aylarında hizmet veren ikinci evi.

Alaçatı’nın en güzel deniz ve sahillerinden birini sunan Çark Plajı’na konumlanan Alaçatı Beach Resort içinde yer alan Veranda Alaçatı’da günler huzurlu bir plaj buluşması, geceler ise keyifli bir meyhane akşamı olarak yaşanıyor.

Gün içinde 10:00 -18:00 saatleri arası sunulan sade ama iddialı plaj menüsünde hafif ve lezzetli seçimlerin yanı sıra taze malzemelerle hazırlanan ferah içecekler de öne çıkıyor.

Akşamları servis edilen meyhane menüsünde ise Veranda Pera’nın imza lezzetlerinin yanında Alaçatı’ya özgü, ‘otlu’ tarifler de barındıran ve Midyeli Yaprak Sarma, Avokadolu Karides gibi tatlar ile damak ve hafızalarda yer eden Veranda Alaçatı; denize nazır nitelikli bir gastronomi deneyimini, eşi başka yerde bulunmayan bir eğlence anlayışı ile birleştiriyor.

Sofrada leziz tabaklar, fonda Veranda’nın gece ilerledikçe karşı kıyılara yankılanan 90’lar Türkçe pop klasikleri ağırlıklı meşhur seçkisi, masalardan kumlara uzanan danslar, önümüzde Ege’nin engin suları ve üstümüzde yıldızlara karışan renkli ışıklar ile kapıların ilk kez açıldığı 2017’ye damga vurarak başlayan hikaye; 2018 ile kaldığı yerden devam ediyor.

Güncellenen menüsü ve artırılan masa kapasitesi ile bu yaz daha da fazla kişinin tatil anılarını unutulmaz kılacak olan Veranda Alaçatı’da gündüzü ayrı gecesi ayrı güzel #kumdarakı eğlencesi, sizleri de çağırıyor.